UKS Piotrcovia zwraca się z prośbą do wszystkich rodziców mających dzieciaki w naszym klubie oraz do wszystkich sympatyków klubu o pomoc finansową dla dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr2, które zostały Mistrzyniami Województwa Łódzkiego w piłce nożnej w Igrzyskach Dzieci. Następnym etapem są Mistrzostwa Polski w Głuchołazach, na które dziewczęta bardzo chcą pojechać aby spełniać swoje marzenia. Niestety koszt uczestnictwa w turnieju to ponad 8000 złotych (transport, nocleg, wyżywienie, wpisowe). Turniej odbędzie się w dniach 16-19 czerwca, a piątka dziewcząt na co dzień jest zawodniczkami naszego klubu. Są to: Natalia Piskorz, Amelia Kałucka, Zuzia Jakubik Iga Błaszczyk oraz Zuzia Pisarek. 

Wpłat darowizny można dokonywać na konto klubowe z dopiskiem „wyjazd dziewczat na MP”. 

61 1050 1461 1000 0090 3008 2102

Z góry dziękujemy za okazane serce oraz wsparcie❤️⚽️