Co słychać w UKS Piotrcovia? Pędzimy z odpowiedzią!

Ligowe zmagania zakończyli zawodnicy z rocznika 2010, podopieczni trenera Remigiusza Fałka. Po remisie w derbowym spotkaniu z Concordią (4:4), niestety w wyjazdowym meczu ulegli Włókniarzowi Zelów 3:6. Kiepski występ w obronie w pierwszej połowie sprawił, że odrabianie strat przychodziło z trudem. W dodatku dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy. Liga zakończona, ale jeszcze sporo pracy przed zawodnikami. Wszystkie bramki dla UKS zdobył w tym meczu Dawid Woynowski. Brawo!

Zespół z rocznika 2009 odniósł z kolei okazałe zwycięstwo. Rywale z LKS Gidle mimo walki, przegrali z drużyną trenera Huberta Robaszka 14:1. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Oliwier Jędrzejczak (4), Maciek Kraska (5), Janek Wolski (2), Szymek Wardęga (3)

W kolejnych meczach ligowych walczyli zawodnicy trampkarzy. Zespół z rocznika 2006 mimo tego, że dwukrotnie wychodził na prowadzenie z gośćmi z Opoczna, ostatecznie uległ rywalom 2:6. Obie bramki strzelił Oskar Wlaźniak. Niestety w drugiej połowie zabrakło sił, by mecz zakończyć zdobyczą punktową. Młodsi koledzy rozgrywali mecz z Widokiem Skierniewice. Mimo problemów kadrowych, udało się w tym meczu wywalczyć punkt. Co ciekawe, rewanżowy mecz z widokiem już… jutro.

Zespół trenera Wychowałka pojechał w weekend na turniej do Radomia. Mecze odbywały się w formule 6+1, co wciąż jest nowością dla naszych zawodników. Było dużo walki w każdym meczu, a drużyna wróciła bogatsza o cenne doświadczenia przed kolejnymi treningami i turniejami.

Swoje zmagania ligowe zakończyły nasze seniorki. Choć w ostatnim meczu piłkarki UKS przegrały z łódzkim Kolejarzem 0:2, to w ostatecznej tabeli znalazły się nad tym zespołem, zajmując 4. miejsce w tabeli. Dziękujemy dziewczyny za walkę przez cały sezon!

Nasze młode piłkarki rywalizowały z kolei w dwóch kategoriach wiekowych na turniejach w Opocznie. Udało im się wywalczyć miejsca na podium i zgarnąć kolejne szlify w piłkarskiej karierze. Liczymy na ciągły rozwój i dalsze wyniki na wysokim poziomie!

Ufff… to by było na tyle!

Zapraszamy po więcej już wkrótce!