Ależ ten czas leci!

Już środa, a my dopiero teraz spieszymy z informacjami o weekendowych rozgrywkach.

Zapraszamy na relację!

W końcu udało się zdobyć punkty naszym trampkarzom! Trampkarze Starsi zremisowali 1:1 wyjazdowe spotkanie z zespołem Mazovii Rawa Mazowiecka. Brawa należą się za walkę, mimo niekorzystnego wyniku z pierwszej połowy. Z kolei zespół Trampkarzy Młodszych świetnie rozpoczął mecz, w którym gościł UKS SMS Łódź, wychodząc na prowadzenie 2:0. Niestety, tego wyniku nie udało się utrzymać, a mecz zakończył się podziałem punktów 2:2. Cieszą zdobycze i na pewno jest to motywacja do dalszej, ciężkiej pracy na treningach.

Świetnie prezentuje się w dalszym ciągu drużyna Młodzika Młodszego trenera Robaszka. Tym razem chłopcy udali się na mecz z VIS Gidle, który udało się wygrać aż 14:0! Dzięki zwycięstwu awansowaliśmy na pozycję lidera w ligowej tabeli. Mamy nadzieję, że uda się utrzymać wysoką dyspozycję do końca rozgrywek. Bramki w tym meczu zdobywali: Oliwier Jędrzejczak (4), Kajetan Inowłodzki (3), Janek Wolski (3), Szymek Wardęga (2), Szymek Żak (1), Olek Cybula (1).

Ciężki bój w Radomsku z miejscowym RAPem zaliczył zespół Orlików trenera Fałka. Wymiana piłkarskich ciosów zakończyła się wynikiem 5:3 dla gospodarzy. Nasi podopieczni mieli liczne sytuacje, by wynik końcowy był korzystniejszy, natomiast na naszej drodze wielokrotnie stawał bramkarz RAPu oraz obramowanie bramki rywali. Cieszą liczne, udane akcje z przodu, ale wiemy też nad czym musimy dalej pracować. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Woynowski, Słomka i Krawczyk (wszyscy po 1).

Turniej w Moszczenicy rozegrał zespół z rocznika 2011 trenera Nowakowskiego. Mimo braku kilku zawodników udało się dzielnie powalczyć z zespołami Włókniarza Moszczenica, Szczerbca Wolbórz oraz Kawalerii Tomaszów Mazowiecki. Nasz zespół reprezentowali: Marcel Stępień, Wojciech Nowaczyk, Jan Kowalczyk, Fabian Śmiechowski, Sebastian Marosek, Aleksander Sadowski, Kacper Adamus.

Piękną pogodę na turniej na Stadionie Miejskim zamówił swojej drużynie z rocznika 2012 trener Wychowałek. Dobre warunki udało się świetnie wykorzystać zgarniając komplet zwycięstw. Rywalizacja była zacięta, bo przyszło się nam mierzyć z zespołami z Piotrkowa, Moszczenicy i Bełchatowa. Na koniec dnia humory zdecydowanie dopisywały! Nasze barwy reprezentowali: Piotr Sacinski, Tadek Grzywacz, Marcel Radziszewski, Michał Baranowski, Dawid Sielski, Ewelina Zięba, Daniel Wychowałek, Wojtek Stępień, Janek Jagodziński, Filip Piszczalski.

Na turniej do Ostrówka wybrały się zespoły dziewczynek. Drużyna trenerki Julity Ziółkowskiej w II Turnieju o Puchar Przewodniczącego Komisji d/s Piłki Nożnej Kobiet ŁZPN mierzyła się z zespołami Kai Opoczno, Dargfilu Tomaszów Mazowiecki i Ostrowi Ostrówek. Dwie potyczki zakończyły się zwycięstwami, a raz musieliśmy uznać wyższość rywalek. Nasze barwy reprezentowały: Matuszczyk Katarzyna, Krawczyk Iga, Stecka Maria, Banaszczyk Kinga, Wojnecka Zofia, Dytrych Kinga, Kapuścińska Oliwia, Drożdżal Klaudia, Szymańska Natalia, Piskorz Aleksandra.

Z kolei drużyna trenerki Martyny Wiśniewskiej grała w ramach Turnieju o Mistrzostwo Orliczek ŁZPN. Na drodze naszych podopiecznych stanęły zespoły Ostrowii Ostrówek, Dargfilu Tomaszów Mazowiecki, VIS Gidle i SMS Łódź. Turniej zakończyliśmy z bilansem 2-2. Nasz barwy reprezentowały: Basia Białkowska, Iga Błaszczyk, Iga Jagiełło, Zuzanna Jakubik, Ola Jodłowska, Zuzanna Pisarek, Natalia Piskorz, Julia Sobala, Patrycja Sobierska, Alicja Świeconek, Maja Tręda, Wiktoria Węgrzyn, Ewelina Zięba

Zdjęcia z tych wydarzeń można obejrzeć tutaj – https://www.facebook.com/ukspiotrcovia/posts/267125581606246

Korzystajcie z pięknej pogody, a my wracamy do treningów!