Znów graliśmy!

Dziś w Częstochowie drużyna trenera Wychowałka (rocznik 2012) rozegrała sparingi z miejscowym Ajaksem. Drużyny w kilku składach rozegrały szereg spotkań (łącznie około 100 minut gry w piłkę). Rywalizacja była zacięta, szczególnie między drużynami A. W grupie drużyn B, rywale byli widocznie lepsi, dlatego przed nami jeszcze dużo ciężkiej pracy na treningach.

Bardzo okazałe zwycięstwo w Okręgowej Lidze Orlików odniósł zespół trenera Fałka. Chłopcom udało się pokonać Start Niechcice aż 23:1. Aż 9 zawodników strzelało w tym meczu bramki dla Piotrcovii: Igor Fogiel, Wiktor Sadura, Leon Gala, Dawid Woynowski, Patryk Słomka, Oliwier Chyła, Fabian Krawczyk, Mikołaj Cichosz, Szymon Strzelecki. Graulujemy wysokiej skuteczności i czekamy na kolejne sukcesy!

Zwycięstwo odniósł również zespół trenera Robaszka (2009), występujący w Okręgowej Lidze Młodzików. Zespół Świtu Kamieńsk musiał uznać wyższość naszego zespołu, a mecz zakończył się okazałym wynikiem 8:0 dla Piotrcovii. Bardzo cieszy duża skuteczność w ataku, ale również w obronie gdyż nie straciliśmy żadnej bramki.

Niestety kolejnych ligowych porażek doznały zmagające się z plagą kontuzji nasze zespoły występujące w Wojewódzkich Ligach Trampkarzy Starszych i Młodszych. Zespół trenera Jończyka (2006) uległ na wyjeździe Ceramice Opoczno 0:2. Z kolei drużyna 2007 trenera Sielskiego po zaciętym meczu w ciężkich warunkach atmosferycznych, nieznacznie przegrała z bełchatowskim GKSem 3:4. Mamy nadzieję, że nas zawodnicy szybko wrócą do zdrowia i w kolejnych meczach doczekamy się zdobyczy punktowych.

Już wkrótce opublikujemy zdjęcia z pierwszych zajęć Piłkarskiego Przedszkola UKS Piotrcovia. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z minionych rozgrywek.

Udanego tygodnia!

Zdjęcia można obejrzeć tutaj – https://www.facebook.com/ukspiotrcovia/posts/258817062437098