Weekend minął, czas na relację!

Świetnie zaprezentowała się drużyna trenera Remigiusza Fałka na inaugurację rundy rewanżowej Okręgowej Ligi Orlików. Wyjazdowy mecz z Polonią Gorzędów udało się wysoko wygrać 9:0! Mimo przerwy w treningach, udało się pokazać z dobrej strony i po wielu składnych akcjach znaleźć drogę do bramki gospodarzy.

Polonia Gorzędów 0 – 9 UKS Piotrcovia

Zwycięstwo seniorek po mrożącej krew w żyłach końcówce meczu! Nasze zawodniczki pojechały do Kutna by zmierzyć się z drużyną Róży Kutno w ramach rozgrywek IV Ligi Kobiet. W 87 minucie przy stanie 1:4 dla naszego zespołu, wydawało się że losy meczu się rozstrzygnęły. Jednak gospodynie zdołały strzelić jeszcze dwie bramki i do ostatnich sekund trwała zacięta walka. Ostatecznie udało się przywieźć do Piotrkowa cenne trzy punkty! Po dwie bramki w tym meczu strzeliły dwie Natalie – Simkowska i Chmielewska.

Róża Kutno 3 – 4 UKS Piotrcovia

Nasze barwy reprezentowały: Andrzejewska Aleksandra (80’ Markiewicz Tamira), Krupa Weronika, Szczepańska Oliwia, Wiśniewska Martyna, Wieprzkowicz Agata, Chrząstek Dominika, Bednarek Oliwia (75’ Szustak Maja), Simkowska Natalia, Sadowska Zuzanna, Łukasik Weronika (71’ Cecotka Julia), Simkowska Natalia, Chmielewska Natalia. Rezerwowa: Woźniak Natalia

Trener: Ziółkowska Julita Kierownik: Bujak Daniel

Turniej w Gidlach rozegrały zespoły młodzieżowe dziewczynek. Trampkarki odniosły w trzech meczach dwa zwycięstwa i zanotowały jedną porażkę.

Nasze barwy reprezentowały: Sosnowska Oliwia, Matuszczyk Katarzyna, Krawczyk Iga, Stecka Maria, Banaszczyk Kinga, Wojnecka Zofia, Dytrych Kinga, Kapuścińska Oliwia, Drożdżal Klaudia, Szymańska Natalia, Sawicka Alicja, Piskorz Aleksandra. Trener: Ziółkowska Julita.

Z kolei orliczki rozegrały cztery mecze, w których udało się jeden mecz wygrać, dwa zremisować, a w jednym spotkaniu musieliśmy uznać wyższość rywalek.

Nasze barwy reprezentowały: Basia Białkowska, Iga Błaszczyk, Iga Jagiełło, Zuzanna Jakubik, Ola Jodłowska, Zofia Misztela, Zuzanna Pisarek, Natalia Piskorz, Patrycja Sobierska, Patrycja Sosnowska, Maja Tręda, Wiktoria Węgrzyn, Ewelina Zięba.Trenerka: Martyna Wiśniewska

Turniej w Bełchatowie rozegrał zespół Żaków Starszych. Nasza drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Choć turniej zaczęliśmy od nieznacznej porażki, z meczu na mecz radziliśmy sobie coraz lepiej. Pozostałe trzy spotkania zakończyły się zwycięstwem naszego zespołu!

Nasze barwy reprezentowali: Tadek Grzywacz, Dawid Sielski, Marcel Radziszewski, Wojtek Stępień, Michał Baranowski, Andrij Palahniuk, Filip Piszczalski, Ewelina Zięba, Daniel Wychowałek, Janek Jagodzinski

Trener: Tomasz Wychowałek Kierownik: Rafał Grzywacz

Niestety porażek doznały nasze najstarsze zespoły chłopców – Trampkarze Starsi i Młodsi musieli uznać wyższość rywali w rozgrywkach lig wojewódzkich. Starszy zespół w sobotę uległ gościom z Boruty Zgierz 1:6, natomiast w niedzielę drużyna ze Zduńskiej Woli wygrała 1:5. W obu naszych zespołach z powodu fali kontuzji i chorób brakuje kilku kluczowych zawodników. Choć nie jest to sytuacja komfortowa, szansę na grę w większym wymiarze czasu dostają inni zawodnicy. Mamy nadzieję, że wszyscy wkrótce wrócą do zdrowia i w kolejnych meczach uda się zaprezentować ze znacznie lepszej strony!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i śledzenia kolejnych poczynań naszych podopiecznych.
Zdjęcia można obejrzeć na klubowym fanpage’u – https://www.facebook.com/ukspiotrcovia/posts/253714236280714