Chcielibyśmy poinformować o wynikach meczów naszych drużyn z minionego weekendu.

Niestety, sport dzieci i młodzieży, z powodu nasilającej się epidemii został zamknięty na okres dwóch tygodni. W związku z tym odwołane zostały mecze naszych drużyn. Jesteśmy zmuszeni odwołać też wszelkie zajęcia sportowe do 9 kwietnia włącznie.

Jednocześnie przypominamy, że to ograniczenie nie oznacza, że najbliższe dwa tygodnie należy przesiedzieć w domu z telefonem czy przed komputerem/telewizorem.

Nadszedł czas wiosny, pogoda na zewnątrz sprzyja wszelkiej aktywności fizycznej. Namawiamy do wyjścia na spacer czy na bieganie. Można wybrać się na wycieczkę rowerową lub pokopać piłkę przed blokiem czy w ogródku.

Najgorsze co możemy zrobić dla naszego zdrowia fizycznego, jak i psychicznego, to zamknąć się w domu na ten czas i nie robić nic.

Trenerzy, w odpowiedni dla siebie sposób, będą udostępniali materiały dla swoich grup. Można się też z nimi kontaktować i konsultować w sprawach treningu indywidualnego w czasie gdy nie odbywają się treningi.

🤍💙❤️ Jesteśmy w tym razem i z pewnością sobie z tym świetnie poradzimy 🤍💙❤️