Informujemy, że na stronie dostępny jest do pobrania nowy plan treningowy. Zaczęła się wiosna, więc wychodzimy na boiska zewnętrzne, dlatego warto sprawdzić wszystkie zmiany.

Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnościami.

Za nami pierwsze wiosenne kolejki ligowe. Przyniosły one zróżnicowane wyniki dla naszych drużyn.

Zacznijmy od tego najważniejszego! Zespół UKS Piotrcovia 2009 trenera Huberta Robaszka wygrał na inaugurację wiosny „derbowy” mecz z Concordią Piotrków Trybunalski 4:1! W meczu wyszło wszystko co zespół ćwiczył podczas zimowych treningów. Bramki dla Piotrcovii zdobyli Inowłodzki (2) oraz Jędrzejczak (2). Miejmy nadzieję, że to zwycięstwo napędzi chłopców do walki w kolejnych spotkaniach. Gratulacje dla trenera i całego zespołu!

Niestety trochę gorzej wyszedł start naszym zespołom grającym w ligach trampkarzy.

Zespół występujący w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy Starszych trenera Jacka Jończyka przegrał spotkanie rozgrywane na naszym terenie z Mazovią Rawa Mazowiecka 0:1. Mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach, gdyż na murawie zalegała warstwa śniegu, a boisko było zmrożone. Choć to gospodarze mieli optyczną przewagę, brakowało zdecydowania pod bramką przeciwnika i skutecznej finalizacji. Drużyna przyjezdnych skutecznie skontrowała jeden z naszych ataków, a silni fizycznie obrońcy dobrze radzili sobie z akcjami zawodników UKS. Zdjęcia z tego meczu prezentujemy dzięki uprzejmości drużyny z Rawy Mazowieckiej. Dodatkowo chcielibyśmy podziękować rodzicom obu drużyn za pomoc w odśnieżaniu boiska przed meczem.

Na sztucznym boisku przy ulicy Milionowej w Łodzi z miejscowym UKS SMS Łódź w ramach 1. kolejki I Ligi Wojewódzkiej zmierzyła się z kolei drużyna trampkarzy młodszych trenera Sebastiana Sielskiego. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:1, choć z przebiegu spotkania na pewno bardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remisowy. Łodzianie nękali naszą drużynę szybkimi atakami po skrzydłach i licznymi dośrodkowaniami w pole karne. Nasi zawodnicy próbowali metodycznie konstruować swoje akcje od bramki, jednak zabrakło konsekwencji i skuteczności pod bramką rywali.

W minionym tygodniu kolejny sparing rozegrał również zespół chłopców 2010 trenera Remigiusza Fałka. Drużyna rozegrała w sprzyjających warunkach mecz w Opocznie z miejscową Ceramiką. Było to kolejne cenne doświadczenie i okazja by przygotować się na dalszą rywalizację.

Życzymy dużo słonecznej pogody i udanego tygodnia