Zapraszamy na porcję aktualności z życia drużyn UKS Piotrcovia. Idealne do poczytania przy herbatce lub kawce.

Drużyny chłopców 2006 oraz 2007/08 szykują się do rozgrywek ligowych, które ruszają w najbliższy weekend. Ostatnie szlify przyniosły bardzo pozytywne doświadczenia. Drużyny prowadzone przez trenerów Sebastiana Sielskiego i Jacka Jończyka rozegrały w minionym tygodniu aż cztery mecze – z Andrespolią Wiśniowa Góra 2006, GKS Bełchatów 2007, Jagiellonią Tuszyn 2007 oraz Ceramiką Opoczno 2006. W meczach widać było determinację i chęć pokazania się z dobrej strony na tydzień przed startem wiosennych rozgrywek.

Kolejne sprawdziany mają za sobą również zespoły trenerów Remigiusza Fałka i Szymona Nowakowskiego. Ten pierwszy zabrał zespół chłopców 2010 do Zgierza, gdzie rozegrali aż trzy sparingi. Rywalami były dwie drużyny Boruty Zgierz oraz zespół ŁAF Łódź. Kolejne doświadczenia zebrane. Dopisała też pogoda i dobrej jakości boisko do gry. Trener Nowakowski udał się z kolei do Częstochowy gdzie jego drużyna chłopców 2011 zagrała w turnieju GWPC Częstochowa. Rywale postawili poprzeczkę wysoko, ale chłopcy dzielnie walczyli we wszystkich pięciu spotkaniach.

Bardzo udany i ciekawy weekend miały nasze młodziczki, które wraz z trenerką Julitą Ziółkowską udały się na dwudniowy turniej w Charasznicy niedaleko Krakowa. W ciągu dwóch dni turnieju dziewczynki rozegrały aż osiem spotkań po 30 minut, co z pewnością pozwoliło na zebranie cennego doświadczenia. Oprócz meczów zapewnione były też różne atrakcje (basen, bilard), a także smaczne jedzenie. Wszyscy z żalem opuszczali świetnie przygotowany ośrodek piłkarski.

Sparingowe spotkanie rozegrały również nasze seniorki. Na boisku tomaszowskiej Lechii dziewczyny musiały jednak uznać wyższość rywalek z zespołu MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki. W tym spotkaniu na ławce trenerskiej zasiadła Martyna Wiśniewska.

Już od przyszłego tygodnia rozpoczynamy wiosnę w UKS Piotrcovia. W związku z tym czekają nas zmiany w planie zajęć o czym będziemy informować już wkrótce.

Udanego tygodnia!