Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie 1,5% rocznego podatku na wsparcie naszego klubu.

Początek każdego roku to czas nowych pomysłów, nowych wyzwań, nowych planów.

Chcielibyśmy naszym zawodnikom i zawodniczkom stworzyć jak najlepsze warunki do rozwijania pasji jaką jest dla nich gra w piłkę nożną. Dlatego pragniemy zakupić nowy sprzęt, który pozwoli rozwijać umiejętności piłkarskie dzieci, a naszym trenerom pozwoli na unowocześnianie technik i metod pracy z zawodnikami. Planujemy modernizację klubowego magazynku poprzez zakup szafek dla drużyn, które posłużą do przechowywania strojów sportowych oraz sprzętu związanego z ich funkcjonowaniem w klubie.

Dlatego w imieniu UKS Piotrcovia proszę o przekazanie nam 1,5% podatku na numer KRS 0000333191.

Z góry dziękuję i pozostaję z wyrazami szacunku

Daniel Bujak – Prezes Zarządu