Sezon ligowy w pełni! Grają nasze zespoły.


Dobre wieści od naszych najstarszych drużyn! W ramach 4 kolejki II Ligi Wojewódzkiej zespół trampkarzy starszych pokonał zespół Orlika Ujazd aż 7:3! To świetny wynik! Bramki zdobywali Piesik (2), Robaszek (2), Wójcik (2) oraz Sipa (1). Z kolei w 3 kolejce Ligi Okręgowej zwycięstwo odnieśli juniorzy młodsi. Zespół Włókniarza Zelów nie postawił poprzeczki zbyt wysoko, a nasi zawodnicy wykazali się dużą skutecznością ostatecznie wygrywając 13:0. Autorami bramek byli: Sypiański (4), Robakowski (2), Kiełbik (2), Wlaźniak, Jędrych, Sipa, Strzelecki, Sobieraj. Brawo! Oby tak dalej.


Okazałe zwycięstwo odniosła drużyna z rocznika 2009. W wyjazdowym spotkaniu z RKS Radomsko, nasz zespół nie pozostawił wątpliwości pewnie zwyciężając 12:1. Okazji na podwyższenie wyniku nie brakowało, lecz momentami zawodziła skuteczność. Mimo tego wynik i tak okazały cieszy niezmiernie!


Długo nie padały gole w meczu zespołu z rocznika 2010. Przed przerwą mimo wielu ataków, nie udało się skierować piłki do bramki rywala, którym byli goście z Hattricka Bełchatów. Na szczęście konsekwentna gra do przodu opłaciła się po zmianie stron. Nasz zespół ostatecznie zwyciężył 3:0, a bramki strzelali Sadura (2) i Chyla (1).


Grad goli padł w spotkaniu między UKS Piotrcovia 2011 a Polonią Piotrków. W tym meczu oba zespoły postanowiły wszystkie siły włożyć w atakowanie bramki rywala i strzelanie masy bramek. Ostatecznie to nasz zespół okazał się tym razem skuteczniejszy wygrywając 17:7. Oczywiście z wyniku wszyscy są zadowoleni, choć liczymy na poprawę gry w obronie 🙂


Bardzo udany tydzień rozgrywek dopełnił występ zespołu z rocznika 2012. Nasz zespół wystąpił w turnieju i pewnie wygrał wszystkie trzy spotkania w których rywalami były zespoły MABO Piotrków, Hattrick Bełchatów i Polonia Piotrków.
Mamy nadzieję, że tak dobre wieści przyjdzie nam przekazywać jak najczęściej!

Kilka zdjęć dostępnych jest tutaj – https://www.facebook.com/ukspiotrcovia/posts/366720384980098
Za zdjęcia z meczu rocznika 2009 jak zawsze dziękujemy Panu Łukaszowi 😍📸