Miniony tydzień obfitował w mecze ligowe naszych zespołów!

Dwie najstarsze drużyny w naszym klubie prowadzone przez trenera Tomasza Wychowałka oraz trenera asystenta Adriana Wędzonkę, głodne goli i sukcesów, niestety nie mogą być zadowolone z wyników. Juniorzy młodsi w wyjazdowym spotkaniu minimalnie ulegli drużynie Czarnych Rząśnia 0:1. Z kolei trampkarze starsi mimo strzelonych 3 bramek, ostatecznie zremisowali w Pabianicach z Włókniarzem (3:3). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Krystian Wójcik, Szymon Wypych i Aleksander Paul.

Do ligowych zmagań wróciła w minionym tygodniu nasza drużyna Młodzika Starszego. Zespół na początek rozegrał aż dwa mecze ligowe. W środę 1 września w spotkaniu derbowym, niestety minimalnie lepsza była Concordia wygrywając 2:1. Okazja do zdobycia pierwszych punktów była w niedzielę. Tym razem nasza drużyna pokonała LKS VIS Gidle 9:0 i w ten udany sposób zakończyła pierwszy tydzień ligowy.

Mecz na wyjeździe rozegrali chłopcy z rocznika 2010. Ich przeciwnikiem był zespół z Czarnocina. Nasza drużyna od początku zagrała skutecznie i szybko zdobywając gole. Do przerwy było już 5:1. Gospodarze jedynego gola zdobyli z rzutu wolnego. Po przerwie nie zwalnialiśmy tempa i dołożyliśmy jeszcze siedem goli nie tracąc już żadnego. Mecz zakończył się wynikiem 12:1 dla UKS Piotrcovia.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Szymon Tokarski, Wiktor Stępień, Franciszek Górka, Sebastian Paradowski, Oliwier Chyla (1), Fabian Krawczyk, Szymon Strzelecki (1), Patryk Słomka (2), Dawid Woynowski (6), Wiktor Sadura (2), Leon Gala, Mikołaj Cichosz, Bartosz Krzysztofik

Trener: Remigiusz Fałek

Gratulacje dla całej drużyny i czekamy na następny mecz.

Zdjęcia można obejrzeć tutaj – https://www.facebook.com/ukspiotrcovia/posts/359942478991222

Kolejne informacje niedługo!