Zmiany w klubie!

Wraz z powrotem grup do treningów oraz zbliżającymi się obozami, informujemy o zmianach trenerów w naszym klubie.

Z rocznikiem 2006 zakończył pracę dotychczasowy trener – Jacek Jończyk – który, w dalszym ciągu będzie zajmował się prowadzeniem treningów Piłkarskiego Przedszkola UKS Piotrcovia.

Z kolei z drużyną z rocznika 2007/2008 pożegnał się trener Sebastian Sielski. Trener Sielski przez wiele lat ciężko pracował by rozwijać swoich podopiecznych, doprowadzając ich na najwyższy szczebel rozgrywkowy w województwie. Należą się najwyższe wyrazy uznania.

Trenerom serdecznie dziękujemy za wkład w rozwój klubu oraz rzetelną pracę z drużynami.

Obowiązki pierwszego trenera obu drużyn obejmuje trener Tomasz Wychowałek, który jednocześnie będzie wychowawcą klasy sportowej w IV LO, stworzonej dla rocznika 2006 dzięki współpracy szkoły z naszym klubem. Trener Wychowałek posiada licencję UEFA A oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z drużynami młodzieżowymi. Wierzymy, że praca zaowocuje wieloma sukcesami, a zawodnicy osiągną jeszcze wyższy poziom indywidualny i drużynowy.

Objęcie drużyn 2006 i 2007 spowodowało wakat na stanowisku trenera w drużynie 2012, dotychczas prowadzonej przez trenera Wychowałka. W związku z tym nowym trenerem rocznika 2012 zostaje trener Szymon Nowakowski, który wciąż będzie prowadził również swoją dotychczasową drużynę z rocznika 2011. Jednocześnie informujemy, że do drużyny 2011 dołącza do nas szereg zawodników z Akademii Champions. Dla obu drużyn będziemy też organizować dedykowane jednostki motoryczne w celu bardziej wszechstronnego rozwoju zawodników.

Trenerom życzymy udanych treningów, dużo radości z wykonywanej pracy i oczywiście wielu sukcesów!