Główny sponsor UKS Piotrcovia

Derby dla Piotrcovii 2007/8

Osiem spotkań i ósme zwycięstwo taki jest bilans spotkań drużyny UKS Piotrcovia II 2007/8 występującej w lidze okręgowej klasy D1 ...
22-10-2019

Wygrana z ŁKS

6 października drużyna młodzika D1 odniosła kolejne zwycięstwo w I Lidze Wojewódzkiej.
W pierwszej połowie z ŁKS-em Łódź nie udało się stworzyć naszym piłkarzom żadnej stuprocentowej sytuacji. Goście, którzy w drugiej odsłonie pierwszej połowy częściej byli w posiadaniu stworzyli dogodną sytuację, w której Filip Zimowski popisał się
bardzo dobrą interwencją, a dobitkę ofiarnie zablokował Janek Gajda. W drugiej połowie goście nadal częściej operowali piłką na własnej połowie, ale to Piotrcovianie kilka razy zagrozili bramce przeciwnika. Po indywidualnej akcji Dominik Bajurski znalazł się "sam na sam" z bramkarzem ale pojedynek przegrał. Chwilę później Olek Piesik odważnie wszedł między obrońców, którzy musieli się ratować faulem. "Jedenastkę" skutecznie egzekwował Dominik Bajurski. W końcówce spotkania na 2:0 podwyższył Alek Sipa, mocnym strzałem wykańczając dobre dośrodkowanie Dominika Latochy. Arbiter odgwizdał jednak faul na obrońcy ŁKS przez składającego się do przewrotki Kacpra Strzeleckiego.

PIOTRCOVIA - ŁKS 1:0 (0:0)
Bajurski

Skład: Zimowski - Gajda, Latocha O., Sadowski, Paul - Sipa, Błaszczyk,
Siedlak - Bajurski
Rezerwa: Wypych, Latocha D., Piesik, Strzelecki.
Trener: Sebastian Sielski
Kiero: Rafał Latocha

W 8 kolejce spotkań Piotrcovia odniosła wyjazdowe zwycięstwo z Andrespolią Wiśniowa Góra.

ANDRESPOLIA - PIOTRCOVIA 0:3 (0:2)