W środę na wyjeżdzie rozegrałyśmy czwartą grę kontrolną z drugoligową drużyną MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki.
22-08-2019

Porażka w Opocznie

Drużyna U-13 przegrała pierwszy mecz na wyjeździe.
Mimo szybkiego prowadzenia 1:0 po strzale Filipa Sypiańskiego, drużyna U-13 przegrała pierwszy mecz na wyjeździe. Nic nie wskazywało, że spotkanie zakończy się takim wysokim wynikiem. Drużyna Ceramiki do przerwy doprowadziła do remisu po rikoszecie, który całkowicie zmylił naszego bramkarza. Filip Sypiański przestrzelił jeszcze w sytuacji sam na sam i do przerwy był remis. Po zmianie stron dwa niepotrzebne faule gości i dwa gole strzelili gospodarze (jeden znowu po rikoszecie). Piotrkowianie zaatakowali i wywalczyli rzut karny, którego nie udało się jednak wykorzystać (niecelny strzał W. Błaszczyka). Po kolejnej kontrze zawodnicy z Opoczna zdobyli kolejną bramkę. Pierwsza porażka na wyjeździe stała się faktem.