Główny sponsor UKS Piotrcovia

Zwycięstwo w pierwszej ligowej kolejce.

W I kolejce II Ligii Wojewódzkiej juniorów starszych Piotrcovia pokonała na Stadionie Miejskim drużynę Kolejarza Łódź 1-0.
16-04-2018

PIOTRCOVIA CUP 2017

W dniu 9 grudnia odbył się kolejny Turniej PIOTRCOVIA CUP pod patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka.

W trakcie turnieju padły nastepujące wyniki:

UKS   PIOTRCOVIA  I -  MAZOVIA  TOMASZÓW     2 -1    
UKS  PIOTRCOVIA  II - WIDZEW  II   ŁÓDZ             1 - 1
WIDZEW   I   ŁÓDŻ -  RAP   RADOMSKO                0 - 0
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - KS STRADOM CZ-WA  6 - 0
MAZOVIA  TOMASZÓW -  WIDZEW  I   ŁÓDŻ         0 - 0 
WIDZEW  II  ŁÓDŻ -  ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC       1 - 2  
RAP  RADOMSKO -  UKS   PIOTRCOVIA  I             1 - 1
KS  STRADOM  CZ-WA -  UKS  PIOTRCOVIA   II    2 - 0
MAZOVIA  TOMASZÓW -  RAP  RADOMSKO         2 - 0
WIDZEW  II  ŁÓDŻ -  KS STRADOM  CZ-WA           4 - 0
UKS   PIOTRCOVIA  I -  WIDZEW  I   ŁÓDŻ             2 - 1
UKS   PIOTRCOVIA  II- ZAGŁĘBIE  SOSNOWIEC   0 - 3
UKS   PIOTRCOVIA  I -  UKS  PIOTRCOVIA  II        1 - 0
MAZOVIA  TOMASZÓW - KS  STRADOM  CZ-WA   7 - 3
WIDZEW  I  ŁÓDŻ- WIDZEW  II   ŁÓDŻ                    4 - 2
RAP  RADOMSKO - ZAGŁĘBIE  SOSNOWIEC        0 - 1
UKS  PIOTRCOVIA  II - KS  STRADOM  CZ - WA    1 – 1 K3-2
WIDZEW  II  ŁÓDŻ - RAP  RADOMSKO                   3 - 1

UKS  PIOTRCOVIA I - MAZOVIA   TOMASZÓW      2 - 0
WIDZEW  I  ŁÓDŻ - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC         1 - 1 K1-3

KS  STRADOM  CZ - WA - RAP  RADOMSKO         2 - 1

UKS  PIOTRCOVIA  II - WIDZEW  II  ŁÓDŻ              0 - 2

MAZOVIA  TOMASZÓW - WIDZEW I  ŁÓDŻ            0 - 1

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - UKS  PIOTRCOVIA  I    6 - 0

Końcowa klasyfikacja:
1. ZAGŁĘBIE  SOSNOWIEC         
2. UKS   PIOTRCOVIA  I               
3. WIDZEW  I  ŁÓDŻ                     
4. MAZOVIA  TOMASZÓW                                               
5. WIDZEW  II  ŁÓDŻ                                                                     
6. UKS  PIOTRCOVIA  II          
7. KS  STRADOM  CZĘSTOCHOWA                                                                                                           
8. RAP  RADOMSKO                                                                                                                   

NAJ.  BRAMKARZ - ŁAWSKI  OSKAR - WIDZEW  II
NAJ. ZAWODNIK - ŻĄDŁO  KACPER - ZAGŁĘBIE
NAJ. STRZELEC – MOROŃ  OLIWIER - ZAGŁĘBIE   /6  BRAMEK/

PIOTRCOVIA  I – WIKTOR ŚWISTAK,KAMIL  KARDAS,MACIEJ  WYPYCH,WIKTOR BŁASZCZYK,OSKAR  WLAŻNIAK, FILIP  SYPIAŃSKI,KRYSTIAN  DIMEN, KACPER ROBAKOWSKI, KACPER  DZIADCZYK.                                                                                             
PIOTRCOVIA  II – FILIP  ZIMOWSKI, OSKAR  WĘGRZYNOWSKI, PAWEŁ  KARLIŃSKI, SEBASTIAN  SIEROŃ, KACPER  KULA, KACPER STRZELECKI,OSKAR  CHMIELOWSKI, KRYSTIAN  WÓJCIK  GASPEROWICZ.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      ORGANIZATOR - UKS  PIOTRCOVIA, OZPN  PIOTRKÓW   
PATRONAT -  PREZYDENT  KRZYSZTOF  CHOJNIAK                                                                                                                                                                                                                                                                            
10-12-2017
« powrót
Uczniowski Klub Sportowy
"Piotrcovia"
Piotrków Trybunalski

Al. 3 Maja 6B p.216
97-300 Piotrków Trybunalski

NIP: 771 279 81 33
REGON: 100552328
KRS: 0000333191

Numer konta klubowego
ING Bank
61 1050 1461 1000 0090 3008 2102