Główny sponsor UKS Piotrcovia

Piotrcovia 2012 (Żak młodszy) na turnieju w Rokicinach.

Zawodnicy UKS Piotrcovia grający w drużynie żaka młodszego rozegrali turniej OZPN w Rokicinach.
15-09-2019

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019

Już w najbliższy czwartek rozpoczną się Mistrzostwa Świata do lat 20, które zostaną rozegrane na polskich boiskach.
24 zespoły będą rywalizować o tytuł od 23 maja do 15 czerwca. 

Grupa A: Polska, Kolumbia, Tahiti, Senegal
Grupa B: Meksyk, Włochy, Japonia, Ekwador
Grupa C: Honduras, Nowa Zelandia, Urugwaj, Norwegia
Grupa D: Katar, Nigeria, Ukraina, USA
Grupa E: Panama, Mali, Francja, Arabia Saudyjska
Grupa F: Portugalia, Argentyna, Korea Południowa, RPA

Skład reprezentacji Polski na MŚ U-20:
Bramkarze:
Radosław Majecki (Legia Warszawa)
Miłosz Mleczko (Puszcza Niepołomice)
Karol Niemczycki (NAC Breda)

Obrońcy:
Jakub Bednarczyk (FC St. Pauli)
Adrian Gryszkiewicz (Górnik Zabrze)
Maik Nawrocki (Werder Brema)
Jan Sobociński (ŁKS Łódź)
Serafin Szota (Odra Opole)
Sebastian Walukiewicz (Pogoń Szczecin)

Pomocnicy:
Mateusz Bogusz (Leeds United)
David Kopacz (VfB Stuttgart)
Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk)
Adrian Łyszczarz (GKS Katowice)
Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin)
Michał Skóraś (Bruk-Bet Termalica Nieciecza)
Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen)
Tymoteusz Puchacz (GKS Katowice)
Nicola Zalewski (AS Roma)
Marcel Zylla (FC Bayern Monachium)

Napastnicy:
Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin)
Dominik Steczyk (1. FC Nuernberg)


W Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie, Łodzi i Tychach zagrają największe piłkarskie talenty z całego świata. Mecz otwarcia i finał MŚ U20 odbędą się na stadionie Widzewa w Łodzi.

Terminarz MŚ U-20 2019:

23 maja

Grupa A: Tahiti – Senegal (Lublin, 18:00), Polska – Kolumbia (Łódź, 20:30)
Grupa B: Meksyk – Włochy (Gdynia, 18:00), Japonia – Ekwador (Bydgoszcz, 20:30)

24 maja

Grupa C: Honduras – Nowa Zelandia (Lublin, 18:00), Urugwaj – Norwegia (Łódź, 20:30)
Grupa D: Katar – Nigeria (Tychy, 18:00), Ukraina – USA (Bielsko-Biała, 20:30)

25 maja

Grupa E: Panama – Mali (Gdynia, 15:30), Francja – Arabia Saudyjska (Gdynia, 18:00)
Grupa F: Portugalia – Korea Południowa (Bielsko-Biała, 18:00), Argentyna – RPA (Tychy, 20:30)

26 maja

Grupa A: Senegal – Kolumbia (Lublin, 18:00), Polska – Tahiti (Łódź, 20:30)
Grupa B: Meksyk – Japonia (Gdynia, 15:30), Ekwador – Włochy (Bydgoszcz, 18:00)

27 maja

Grupa C: Honduras – Urugwaj (Lublin, 18:00), Norwegia – Nowa Zelandia (Łódź, 20:30)
Grupa D: Katar – Ukraina (Tychy, 18:00), USA – Nigeria (Bielsko-Biała, 20:30)

28 maja

Grupa E: Panama – Francja (Bydgoszcz, 18:00), Arabia Saudyjska – Mali (Gdynia, 20:30)
Grupa F: Portugalia – Argentyna (Bielsko-Biała, 18:00), RPA – Korea Południowa (Tychy, 20:30)

29 maja

Grupa A: Senegal – Polska (Łódź, 20:30), Kolumbia – Tahiti (Lublin, 20:30)
Grupa B: Ekwador – Meksyk (Gdynia, 18:00), Włochy – Japonia (Bydgoszcz, 18:00)

30 maja

Grupa C: Nowa Zelandia – Urugwaj (Łódź, 18:00), Norwegia – Honduras (Lublin, 18:00)
Grupa D: Nigeria – Ukraina (Bielsko-Biała, 20:30), USA – Katar (Tychy, 20:30)

31 maja

Grupa E: Mali – Francja (Gdynia, 18:00), Arabia Saudyjska – Panama (Bydgoszcz, 18:00)
Grupa F: Korea Południowa – Argentyna (Tychy, 20:30), RPA – Portugalia (Bielsko-Biała, 20:30)

Ćwierćfinały zaplanowano na 7-8 czerwca w Łodzi, Gdyni, Tychach i Bielsku-Białej, a półfinały - 11 czerwca w Lublinie i Gdyni.

Turniej zakończy się 15 czerwca meczem finałowym w Łodzi, a dzień wcześniej w Gdyni odbędzie się spotkanie o trzecie miejsce.

Kibicujmy naszej reprezentacji!!!
20-05-2019
« powrót
Uczniowski Klub Sportowy
"Piotrcovia"
Piotrków Trybunalski

Al. 3 Maja 6B p.216
97-300 Piotrków Trybunalski

NIP: 771 279 81 33
REGON: 100552328
KRS: 0000333191

Numer konta klubowego
ING Bank
61 1050 1461 1000 0090 3008 2102