Główny sponsor UKS Piotrcovia

Brązowy medal w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Tomaszowie Mazowieckim

Nasze piłkarki w weekend 21-23.06.2019 r. wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Tomaszowie Mazowieckim.
23-06-2019

Kolejne mecze U -13

2.06. na boisku Concordii chłopcy U-13 rozegrali mecz z RAP Radomsko.
Był to wyrównany pojedynek prowadzony w ogromnym upale. Bramkę dla Piotrcovii zdobył Oskar Wlaźniak. Goście w drugiej połowie doprowadzili do wyrównania i mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem 1:1.
Natomiast 8.06. Piotrcovia wybrała się do Bełchatowa na mecz z GKS-em. Nasi zawodnicy mimo kilku osłabień zagrali bardzo ambitnie. W pierwszej połowie szybko narzucili swój styl gry i zdobyli dwie bramki. Strzelcami goli byli Kacper Robakowski ( głową) i Kacper Grzywiński. Przewaga piotrkowian nie ustawała, a piłka dwukrotnie lądowała na słupku po strzałach Filipa Sypiańskiego i Kacpra Grzywińskiego. Do przerwy było zatem 2:0 dla Piotrcovii. Po przerwie gospodarze wzięli się ostro do pracy i po błędach naszej defensywy doprowadzili do wyrównania. Bardzo dobrej sytuacji pod bramką bełchatowian nie wykorzystał Oskar Węgrzynowski(Piotrcovia). GKS wyprowadził szybką kontrę i po błędzie bramkarza zdobył trzeciego gola. Na wyrównanie zabrakło już czasu. Porażka 2:3 mimo bardzo dobrej gry zwłaszcza w pierwszej połowie. Jednak niewykorzystane sytuacje się mszczą.