Główny sponsor UKS Piotrcovia

Kurs UEFA A ukończony!

Trener koordynator ds. szkolenia Tomasz Wychowałek z licencją UEFA A
18-11-2018

I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2002 - PIOTRCOVIA CUP

I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2002 - PIOTRCOVIA CUP przeszedł do historii. Miło jest nam poinformować, że nasi chłopcy po raz pierwszy znaleźli się "na pudle" zajmując trzecie miejsce. Zwycięzcą imprezy została drużyna KOSY Konstancin, druga lokata przypadła GKS Bełchatów.
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2002 - PIOTRCOVIA CUP przeszedł do historii. Miło jest nam poinformować, że nasi chłopcy po raz pierwszy znaleźli się "na pudle" zajmując trzecie miejsce. Zwycięzcą imprezy została drużyna KOSY Konstancin, druga lokata przypadła GKS Bełchatów.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dawida Cicheckiego z UKS PIOTRCOVIA Piotrków Trybunalski.

Królem strzelców został Szymon Stoliński z UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki

Najlepszym bramkarzem wybrano Aleksandra Szmigielskiego z GKS Bełchatów

W konkurencjach technicznych zwyciężyli:

Dawid Cichecki (UKS PIOTRCOVIA) - prowadzenie piłki

Radosław Pikulski (ZNICZ Pruszków) - punktowana bramka

Najmłodszym uczestnikiem zawodów był Marcel Przybylski z UKS SMS Łódź



KLASYFIKACJA KOŃCOWA:



1. KOSA KONSTANCIN

2. GKS BEŁCHATÓW

3. UKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

4. POGOŃ EKOLOG ZDUŃSKA WOLA

5. UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI

6. UKS CZERWONE SMOKI BRWINÓW

7. ZNICZ PRUSZKÓW

8. UKS SMS ŁÓDŹ



PODZIAŁ NA GRUPY:

Grupa A

1. UKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

2. POGOŃ EKOLOG ZDUŃSKA WOLA

3. UKS SMS ŁÓDŹ

4. ZNICZ PRUSZKÓW



Grupa B

1. GKS BEŁCHATÓW

2. KOSA KONSTANCIN

3. UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI

4. UKS CZERWONE SMOKI BRWINÓW



Wyniki meczów:

ROZGRYWKI GRUPOWE:

Piotrcovia - Pogoń                     1:2

Bramki: Kacper Palutkiewicz / Kacper Trenkner, Hubert Witczak

Bełchatów - KOSA                     0:1

Bramki: - / Michał Urbański

SMS - Znicz                                 1:4

Bramki: Mateusz Maryniak / Jakub Włostowski - 3, Jakub Grubek

Mazovia - Smoki                         4:0

Bramki: Szymon Stoliński - 4 /  -

Piotrcovia - SMS                         1:0

Bramki: Jakub Radomiak

Bełchatów - Mazovia                  3:0

Bramki: Miłosz Kapica - 3

Pogoń - Znicz                              1:1

Bramki: Kamil Lis / Bartłomiej Giś

KOSA - Smoki                             3:2

Bramki: Eryk Kudokas, Piotr Pieczkowski - 2 / Filip Gołaszewski, Michał Śmieciński

Piotrcovia - Znicz                        2:1

Bramki: Dawid Cichecki - 2 / Bartłomiej Giś

Bełchatów - Smoki                    3:0

Bramki: Miłosz Kapica, Jakub Krężlik - 2

Pogoń - SMS                               4:0

Bramki: Szymon Dudek, Hubert Witczak, Daniel Pluskwa - 2

KOSA - Mazovia                          2:2

Bramki: Eryk Koliński, Eryk Kudokas / Szymon Stoliński, Adrian Ciszewski



PÓŁFINAŁY:

Znicz - Smoki                              0:1

Bramki: - / Borys Sobczak

SMS - Mazovia                            1:4

Bramki: Szymon Chomicz / Wiktor Sulma, Szymon Stoliński - 3

Pogoń - GKS                               0:1

Bramki: -/ Miłosz Kapica

Piotrcovia - KOSA                       2:2 - rzuty karne - 1:2

Bramki: Dawid Cichecki, Kacper Mazerant / Eryk Koliński, Michał Urbański



FINAŁY:

O 7 miejsce:

Znicz - SMS                              3:0

Bramki:

Adam Bajerski, Radosław Pikulski, Bartłomiej Giś

O 5 miejsce:

Mazovia - Smoki                     5:1

Bramki:

dla Szymon Stoliński - 2, Wiktor Sulma - 2, Arkadiusz Drozdel

dla Smoków: Michał Śmieciński

O 3 miejsce:

Pogoń - PIOTRCOVIA           0:3

Bramki:

Kajetan Olejnik, Jakub Radomiak, Michał Lenarczyk

O 1 miejsce:

GKS - KOSA                            3:4

Bramki:

dla GKS Bełchatów: Olek Szmigielski, Paweł Zerka - 2

dla KOSY Konstancin: Eryk Koliński, Michał Urbański, Piotr Pieczkowski - 2



Składy drużyn:

UKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI :

Bartosz Łopusiewicz, Igor Toma, Wiktor Lenarcik, Maciej Suski, Jakub Radomiak, Michał Lenarczyk, Dawid Cichecki, Julian Zaremba, Nikodem Rogalski, Kajetan Olejnik, Mateusz Filipczak, Kacper Mazerant, Marcin Kulbat, Hubert Klat, Kacper Palutkiewicz

trener: Dariusz Zimowski

POGOŃ EKOLOG ZDUŃSKA WOLA:

Gracjan Karasiński, Kacper Trenkner, Daniel Pluskwa, Adam Rybak, Hubert Witczak, Kamil Lis, Mateusz Grobelny, Jakub Pawłowski, Jakub Kazek, Szymon Dudek, Mateusz Komisarczyk, Łukasz Suchański, Kacper Kolasiński, Bartosz Matuszewski

trener: Michał Karasiński

UKS SMS ŁÓDŹ:

Jakub Zwoliński, Przemysław Chomicz, Szymon Chomicz, Wiktor Kaczorowski, Mateusz Maryniak, Sebastian Padyk, Marcel Przybylski, Mateusz Peda

trener: Artur Knul

ZNICZ PRUSZKÓW:

Radosław Pikulski, Bartłomiej Giś, Jakub Włostowski, Dominik Łubiński, Adam Ratajczyk, Jakub Grubek, Adam Bajerski, Filip Łuczak, Piotr Kalinowski, Piotr Niemyjski

trener: Dariusz Zieliński

GKS BEŁCHATÓW:

Kacper Sokołowski, Maksymilian Ciołek, Dawid Kocyła, Miłosz Kapica, Kacper Konstańczuk, Jakub Krężlik, Olek Szmigielski, Krzysztof Rogan, Jakub Żyłka, Paweł Zerka, Oskar Łucki, Jędrzej Malinowski, Mateusz Bartosik, Damian Rajs

trener: W S

KOSA KONSTANCIN:

Piotr Jeziorski, Piotr Laube, Adam Klimek, MichałUrbański, Mateusz Dulniak, Eryk Koliński, Eryk Kudokas, Mateusz Karolak, James Roscoe, Mateusz Murfin, Piotr Pieczkowski, Stanisław Malinowski

trener: Sławomir Woźniak

UKS MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI:

Bartosz Sobański, Szymon Mąkola, Szymon Stoliński, Arkadiusz Drozdel, Patryk Ciszewski, Adrian Ciszewski, Miłosz Sosnowicz, Marcel Sosnowicz, Jakub Brzostowicz, Jakub Szpecht, Wiktor Sulma, Kamil Rybiński, Wojciech Niewiadomski

trener: Marcin Suski

UKS CZERWONE SMOKI BRWINÓW:

Michał Śmieciński, Kosma Woźniakowski, Wojciech Dudek, Stanisław Makijenko, Kacper Przyżycki, Filip Gołaszewski, Dawid Żarnowiec, Borys Sobczak, Dawid Bajszczak, Grzegorz Świercz, Jan Niebieszczański
13-06-2010
« powrót
Uczniowski Klub Sportowy
"Piotrcovia"
Piotrków Trybunalski

Al. 3 Maja 6B p.216
97-300 Piotrków Trybunalski

NIP: 771 279 81 33
REGON: 100552328
KRS: 0000333191

Numer konta klubowego
ING Bank
61 1050 1461 1000 0090 3008 2102