Główny sponsor UKS Piotrcovia

Brązowy medal w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Tomaszowie Mazowieckim

Nasze piłkarki w weekend 21-23.06.2019 r. wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Tomaszowie Mazowieckim.
23-06-2019

6:0 na wyjeździe

Drużyna U-13 rozegrała drugi ligowy mecz tym razem na wyjeździe z Błyskiem Aleksandrów.
Piotrkowianie już do przerwy prowadzili 2:0 po golach Oskara Wlaźniaka i Wiktora Błaszczyka. Po przerwie goście nie zwalniali tempa i dołożyli kolejne bramki. Ich autorem był trzykrotnie Filip Sypiański,a z rzutu karnego trafienie zaliczył ponownie Wiktor Błaszczyk. Gospodarze groźnie kontrowali (zwłaszcza w pierwszej połowie) jednak obrońcy i bramkarz nie pozwolili na utratę choćby jednego gola. Wynik 6:0 nie uległ już zmianie, choć zawodnicy Piotrcovii mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji do powyższenia rezultatu.