Główny sponsor UKS Piotrcovia

Brązowy medal w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Tomaszowie Mazowieckim

Nasze piłkarki w weekend 21-23.06.2019 r. wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Tomaszowie Mazowieckim. 
23-06-2019

10 lat UKS Piotrcovia!

W piątek uroczyście podsumowaliśmy 10 lat istnienia Uczniowskiego Klubu Sportowego Piotrcovia

10. rocznicę powstania klubu świętowali razem z nami jego założyciele, działacze, trenerzy i sympatycy. Swoją obecnością zaszczycili nas: Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak, Przewodniczący Rady Miasta Marian Błaszczyński, Wiceprezes OZPN w Piotrkowie Trybunalskim Grzegorz Adamczyk i nasi główni sponsorzy Aldona i Sebastian Madejowie - własciciele firmy MadejBud.
Prezes Marek Wędzonka i Wiceprezes Tomasz Wychowałek przedstawili historię powstania i dokonania naszego klubu na przestrzeni minionych 10 lat. Przez ten czas w klubie trenowało około 1000 młodych piłkarzy, a kilku z naszych wychowanków trenuje i gra dziś w znanych polskich klubach m.in. w Widzewie Łódź, GKS Bełchatów, Górniku Zabrze czy Piaście Gliwice. Obecnie jest z nami 240 zawodników i zawodniczek. Za wzorową pracę z młodzieżą słowa uznania i życzenia dalszych sukcesów skierował do nas Prezydent Krzysztof Chojniak, który wspólnie z Przewodniczącym RM Marianem Błaszczyńskim wręczyli Brązowe Honorowe Medale Piotrkowa Trybunalskiego jednemu z założycieli Piotrcovii Dariuszowi Zimowskiemu, obecnemu Prezesowi Markowi Wędzonce i Dyrektorowi klubu Włodzimierzowi Nowakowskiemu.
Wzorową współpracę pomiędzy klubem i OZPN na polu szkolenia młodzieży podkreslił również Grzegorz Adamczyk, wiceprezes OZPN w Piotrkowie Trybunalskim, który wręczył złotą odznakę Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Dariuszowi Zimowskiemu. Ponadto medale Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim za wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej Wiceprezes wręczył Włodzimierzowi Nowakowskiemu i Tomaszowi Wychowałkowi, a złote odznaki OZPN otrzymali Daniel Bujak, Sebastian Sielski, Seweryn Szczepański, Marek Wędzonka i Julita Ziółkowska.

Prezes Marek Wędzonka wręczył Prezydentowi Miasta, Przewodniczacemu RM, Wiceprezesowi OZPN oraz naszym głównym sponsowrom pamiątkowe koszulki i dyplomy. Wszystkim zaś przybyłym na uroczystość przyjaciołom klubu, z którymi współpracujemy i którzy pomagają nam na co dzień, Prezes przekazał pamiątkowe dyplomy.

Na zakończenie uroczystości, w związku ze zbliżającymi się świętami Prezes klubu złożył przybyłym gościom, członkom Zarządu, i trenerom najlepsze życzenia zdrowych, rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i sukcesów w nadchodzącym roku. 

16-12-2018

Galeria artykułu

« powrót
Uczniowski Klub Sportowy
"Piotrcovia"
Piotrków Trybunalski

Al. 3 Maja 6B p.216
97-300 Piotrków Trybunalski

NIP: 771 279 81 33
REGON: 100552328
KRS: 0000333191

Numer konta klubowego
ING Bank
61 1050 1461 1000 0090 3008 2102